بهترین متخصص مغز و اعصاب

متخصص مغز و اعصاب: متخصص مغز و اعصاب، پزشکی است که در زمینه بیماری های مغز و اعصاب تخصص دارد. سیستم عصبی انسان به دلیل و فرماندهی بدن یا به عبارتی تاثیر گذاری به روی سایر اعضای بدن، از حساس ترین و مهمترین قسمت های بدن محسوب می شود.

اهمیت این عضو ضروری بدن ایجاب می کند در صورت بروز مشکل برای تشخیص و درمان حتما به دنبال بهترین متخصص و جراح مغز و اعصاب باشید.

شناخت و درمان بیماری های مغز و اعصاب امری کاملا تخصصی می باشد که تنها توسط پزشک متخصص مغز و اعصاب که دارای دانش و مهارت کافی در این زمینه هستند انجام پذیر می باشد.

امروزه عده ای هم هستند که مشکلات مربوط به مغز و اعصاب رو دارند و به دنبال انتخاب بهترین پزشک مغز و اعصاب می گردند تا بتوانند به سلامتی برسند!

پروفسور مجید سمیعی پزشک مغز و اعصاب سرشناس ایرانی است. پروفسور سمیعی در حال حاضر ریاست فدراسیون جهانی انجمن جراحان اعصاب و ریاست بیمارستان علوم عصبی هانوفر در آلمان را بر عهده دارد.  حیطه تخصصی پروفسور سمیعی در جراحی تومورهای نورینوم آکوستیک، جراحی میکروسکوپی داخل جمجمه‌ای، جراحی شوانوما، و… است. البته در کنار خدمات درمانی در زمینه تألیف و پژوهش نیز فعالیت هایی داشته و تا کنون صدها مقاله را نگارش و در مجله های معتبر علمی-پژوهشی چاپ کرده است.

دکتر بتول دادخواه متخصص مغز و اعصاب

دکتر بتول دادخواه متولد ۱۳۵۳ در تهران، متخصص مغز و اعصاب و دارای بورد تخصصی از دانشگاه شیراز است. وی پس از دو سال تحصیل در رشته داروسازی دانشگاه تهران به خاطر علاقه به طبابت از داروسازی به پزشکی تغییر رشته داد و مدرک پزشکی عمومی خود را در سال ۱۳۷۹ از دانشگاه علوم پزشکی شیراز دریافت کرد و در سال ۱۳۸۶ با مدرک تخصص مغز و اعصاب و دریافت بورد تخصصی از همین دانشگاه فارغ‌التحصیل شد.

دکتر بتول دادخواه متخصص مغز و اعصاب در زمینه تشخیص و درمان انواع بیماری مغز و اعصاب مثل بیماری ام اس، پارکینسون، مننژیت مغزی، آنوریسم مغزی، فشار مغز، انسفالیت مغز، هیدروسفالی، سرطان مغز، زوال عقل، دو بینی چشم وهمچنین درمانهای جدید سردردهای شدید و مقاوم میگرن با تزریق بوتاکس وهمچنین ارائه درمان های جدید و کنترل صرع و…. در کارنامه پزشکی خود دارد .همچنین در زمینه تشخیص و درمان آسیب های عصبی مانند خواب رفتن پاها و یا گزگز و بی حسی پاها، ضعف عضلانی، درهای کمر عصبی کمر و پاها و سر، بیماری صرع و تشنج ، تیک عصبی، فلج بل، میوپاتی، نوروپاتی، بی اختیاری ادرار در کارنامه پزشکی خود دارد. وی همچنین در زمینه تشخیص و درمان مشکلات نخاع و ستون فقرات مانند قطع نخاع و ضایعات نخاعی، تومورهای نخاعی، تنگی کانال نخاعی، فتق دیسک بین مهره‌های گردن، سیاتیک، گردن درد، کمر درد، دیسک کمر در کارنامه پزشکی خود دارد.

دکتر بتول دادخواه یکی از  متخصصان شناخته شده  مغز و اعصاب معتبر در سطح تهران و کشور است که توانسته خدمات مفیدی رو برای جامعه پزشکی و مردم ارائه دهد. از جمله خدماتش ایشان  نوشتن دهها عنوان کتاب و مقاله های علمی و پزشکی و شرکت در کنفرانس های معتبر داخلی و بین المللی می باشد. ایشان دارای مدرک تخصص مغز و اعصاب و ستون فقرات و مدرک تکمیلی اختلالات حافظه از دانشگاه علوم پزشکی تهران می باشند.

درمان بیماری های مغز و اعصاب

تخصص دکتر بتول دادخواه  تشنج و صرع، سکته مغزی، سردرد، سرگیجه، مشکل در تعادل و راه رفتن، ام اس، فراموشی، گزگز دست ها و پاها، کمردرد، گردن درد، اختلال در سطح هوشیاری، رعشه بدن و کندی در حرکات، فلج مغزی، ضعف عضلانی، و سایر بیماری های مرتبط با مغز و اعصاب و ستون فقرات است. این پزشک حاذق و برجسته  کشور تاکنون توانسته است بیماران متعددی را درمان نماید و کلیه مراحل تشخیص و درمان را با استفاده از سایر امکانات تشخیصی و درمانی نظیر نوار مغز، نوار عصب و عضله، سونوگرافی مغز و دایلر، خدمات توانبخشی و … تا حصول نتیجه ارائه می دهند.

 

سوال خود را مطرح کنید :


پاسخی بگذارید