درخواست ویزیت تلفنی با دکتر بتول دادخواه

بیماری های مغز و اعصاب

Learn more about our departments

بیماری های مغز و اعصاب

در کلینیک مغز و اعصاب دکتر دادخواه، بیمارانی از جمله ام اس، سکته مغزی، تشنج و صرع، بیماری های حرکتی مانند پارکینسون، سر درد، ‌سرگیجه یا لرزش، تاری دید ناگهانی، کندی در حرکت، آلزایمر، دیسک کمر، دیسک گردن، افسردگی و اضطراب و… مورد درمان قرار می گیرند.

افسردگی در کلینیک مغز و اعصاب دکتر دادخواه

افسردگی

هر شخصی می تواند افسردگی را تجربه کند. با این حال بسیاری از مطالعات نشان می دهد که افسردگی بیشتر در افرادی شایع است که بیماری های طولانی مدت مانند نارسایی کلیه دارند. طبیعی است که هر شخصی گاهی خلق و خوی نامناسبی را احساس می کند. اما اگر شما برای یک مدت طولانی این احساس را داشته باشید، زندگی روزانه شما تحت تأثیر قرار می گیرد.


درمان ام اس در کلینیک مغز و اعصاب دکتر دادخواه

ام اس یا MS

به زودی در این بخش مطالب مرتبط به بیماری پارکینسون اضافه خواهد شد.


درمان پارکینسون در کلینیک مغز و اعصاب دکتر دادخواه

پارکینسون

به زودی در این بخش مطالب مرتبط به بیماری ام اس اضافه خواهد شد.


تشنج در کلینیک مغز و اعصاب دکتر دادخواه

تشنج

تشنج به بیان ساده، تخلیه ناگهانی و مفرط بار الکتریکی سلول های عصبی مغز است. علت بروز آن نوعی اختلال الکتریکی در سلول های عصبی مغز است که سبب می شود این سلول ها به تخلیه غیرطبیعی، کنترل نشده و تکرار شونده بار الکتریکی اقدام کنند. تشنج بازتابی از این نوع تخلیه مفرط بار الکتریکی در سلول های عصبی مغز است که منجر به علایم حملات تشنجی شامل از بین رفتن هوشیاری، فعالیت های حرکتی مفرط یا فقدان حرکت عضلانی، همراه با اختلالات رفتاری، ادراکی، حسی و خلقی در فرد است.


سکته مغزی در کلینیک مغز و اعصاب دکتر دادخواه

سکته مغزی

در این مطلب شما را با سکته مغزی آشنا می کنیم. پس از مطالعه این بخش شما می دانید که سکته مغزی چیست ، چه نشانه های و علائمی دارد، اگر کسی دچار سکته مغزی شد چگونه از او مراقبت کنیم و… شما را به مطالعه این مطلب جامع در مورد سکته مغزی دعوت می کنیم.


فراموشی و آلزایمر در کلینیک مغز و اعصاب دکتر دادخواه

فراموشی و آلزایمر

با افزایش طول عمر انسان ها و رشد جمعیت سالمند، آلزایمر به یکی از بزرگترین چالش های جوامع امروزی تبدیل شده است. چرا که علی رغم سال های طولانی تحقیق و آزمایش، هنوز درمان قطعی برای این بیماری وجود ندارد. علائم آن شامل از دست رفتن حافظه، قضاوت و استدلال و تغییراتی در حالات و رفتار می باشد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *